LAB31 – Laboratorium Fotografii zaprasza do udziału w czwartej edycji konkursu „Lato Minęło, Czekamy Aż Wróci…”

Wróć do letnich wspomnień, wybierz najlepsze ujęcie i wygraj wywołanie odbitek pozostałych Twoich zdjęć z wakacji.

Autorów zdjęć nagrodzimy odbitkami fotograficznymi 10x15cm na papierze Fuji Supreme (do wyboru matowy lub błyszczący), odpowiednio do zajętego miejsca:

1. miejsce: 500 odbitek 10x15cm
2. miejsce: 250 odbitek 10x15cm
3. miejsce: 100 odbitek 10x15cm
Dodatkowo nagroda publiczności: 100 odbitek 13x19cm na papierze Fuji Silk

Zasady konkursu:

To co musisz zrobić:

1. Wybierz zdjęcie które według Ciebie najlepiej pokazuje jak spędziłeś minione lato.
2. Zdjęcie wyślij na mail info@lab31.pl, w tytule prosimy podać nazwę konkursu, czyli „konkurs: lato minęło, czekamy aż wróci… #4”. W treści wiadomości prosimy zawrzeć krótkie oświadczenie które znajduję się na końcu tego ogłoszenia.
3. Na przesłanie zdjęcia masz czas do końca dnia 9 października 2017r.
4. Jeżeli wygrasz, będziesz mógł odebrać nagrodę do końca listopada 2017r.

To co zrobimy my:

1. We wtorek 10 października 2017r. z nadesłanych przez Was zdjęć utworzymy galerię konkursową na naszym facebookowym profilu. W tym właśnie momencie Wasze zdjęcia zaczną walczyć o nagrodę publiczności. Nagrodę Publiczności otrzyma osoba której zdjęcie zdobędzie najwięcej „lajków” w facebookowej galerii wydarzenia. „Lajki” liczą się do czasu ogłoszenia wyników konkursu.
2. Naradzimy się w „Labowym” gronie ekspertów i wybierzemy trzy najlepsze według nas zdjęcia i podliczymy „lajki” pod zdjęciami w galerii konkursowej.
3. Wyniki całego konkursu ogłosimy na naszym profilu facebookowym 16 października 2017r.

UWAGA!

Prosimy nie wrzucać zdjęć na stronę wydarzenia, nie będzie to miało wpływu na wyniki w walce o nagrodę publiczności, wszystkie zdjęcia muszą być zgłoszone dorogą mailową z zawartym oświadczeniem które znajduje się poniżej.

Zapraszamy!

Organizator konkursu:
LAB 31 Laboratorium Fotografii
plac Jana Matejki 31
Zielona Góra
http://www.lab31.pl/

——————-

Treść oświadczenia które powinno zostać ujęte w mailu ze zdjęciem zgłaszanym do konkursu:
Imię i nazwisko: ……..
Tel: ……….
Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do nadesłanej fotografii, jak i że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami). Wyrażam również zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć w konkursie „lato minęło, czekamy aż wróci… #4” organizowanym przez LAB 31.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatorów moich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych dotyczących promocji konkursu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.

 

Zdjęcie w nagłówku: Natalia Koziróg – I miejsce w trzeciej edycji konkursu.